Który poziom jest odpowiedni dla ciebie?

Poniżej możesz się zapoznać z poszczególnymi kursami. Dzięki temu z łatwością dobierzesz poziom adekwatny do twoich obecnych umiejętności.

Zobacz poniżej

Każdy etap nauki kończą praktyczne testy sprawdzające poziom dotychczasowej wiedzy.
Do wyboru są testy wewnętrzne, wliczone w cenę kursu, jak i testy oficjalne. Kurs potwierdza certyfikat ukończenia kursu.

Niderlandzki od podstaw, poziom 1

Niderlandzki dla początkujących z wymową specjalnie dla osób polskojęzycznych to,

 • po pierwsze, nauka praktycznego języka,
 • po drugie, poprawna wymowa i użyteczne słownictwo.

Nauczysz się poprawnie korzystać z nowych słówek i wyrażeń, a na koniec, będziesz potrafić prowadzić krótkie rozmowy w codziennych tematach. Również czytanie i pisanie prostych tekstów stanie się osiągalne.

Ponadto, podczas zajęc panuje przyjazna i motywująca atmosfera. Każdy bierze aktywny udział w lekcji, przełamując barierę językową. Innymi słowy, i Ty możesz zacząć mówić po niderlandzku!

W dodatku, możesz wybrać, czy chcesz test końcowy wewnętrzny, opracowany przez Snoeroefki Unlimited, czy krajowy*. I co najważniejsze, otrzymasz certyfikat. 

Informacje o kursie w skrócie:

 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2,5 godziny
 • GODZINY LEKCYJNE W DNI ROBOCZE: późne popołudnie/wieczór
 • GODZINY LEKCYJNE W SOBOTY: rano/popołudnie
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6 osób
 • W CENIE: Materiały, egzamin wewnętrzny, certyfikat,
 • GŁÓWNE ZAGADNIENIA: przedstawianie się i pozdrowienia, prośba o pomoc, dane personalne, praca i szukanie pracy, czas i daty, umawianie spotkania, zgłoszenie choroby, u lekarza, podanie o urlop, wakacje, partner, wskazywanie i pytanie o drogę, kierunki, dom, wyrażanie własnej opinii, reagowanie.

*- testy krajowe odpłatnie

Kurs niderlandzkiego, poziom 2.

Nauka czasów przeszłych i przyszłych, praktyczne konstrukcje gramatyczne, ułatwiające codzienną komunikację, nowe słownictwo i wiele ćwiczeń dodatkowo rozwijających umiejętność mówienia. 

DLA KOGO: dla osób, które pragną uzupełnić podstawy, zdobyte na I poziomie kursu , ale także dla tych, które chcą odświeżyć swoją wiedzę, poćwiczyć lub nadal są niepewne swojej wymowy i mówienia.

Najpilniejsze osoby potrafią po tym kursie wejść na poziom mówienia B1. Pozostałe umiejętności rozwijają do założonego poziomu A2.

Kurs kończą testy wewnętrzne Snoeroefki Unlimited lub testy oficjalne (dobrowolnie), zatwierdzone przez niderlandzką Inspekcję Edukacji Narodowej (Inspectie van Onderwijs), potwierdzone certyfikatem.

A to wszystko w niezmiennie twórczej i motywującej do nauki atmosferze!

Informacje o kursie w skrócie:

 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2 godziny
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6 osób
 • W CENIE: Materiały, kontrola pracy domowej (indywidualnie), egzamin wewnętrzny, certyfikat
 • GŁÓWNE ZAGADNIENIA: rodzina, zakupy, hobby, rozszerzenie zagadnień z poziomu pierwszego o słownictwo i użycie czasów przeszłych/przyszłych i innych praktycznych konstrukcji gramatycznych.

Kurs niderlandzkiego – poziom 3.

Kurs na poziomie trzecim to propozycja dla średniozaawansowanych. Celem kursu jest poszerzenie słownictwa i biegłości użycia języka, z naciskiem na mowęPoziom tego kursu to poziom przejściowy, porównywalnie z A2 do B1.

Dla wielu osób, ten poziom to krok milowy w przełamaniu lodów w mówieniu. Dla osób już trochę mówiących, to świetna okazja do skonfrontowania i rozwoju swoich umiejętności.

Tematyka kursu jest dość różnorodna, dotycząca dnia codziennego: hobby, podróże, pogoda, wydarzenia. Każdy kursant otrzymuje możliwość przedstawienia konkretnej kwestii językowej, której chciałby się nauczyć.

Stawiamy pierwsze kroki w wyrażaniu emocji, co dla wielu, już nawet nieźle mówiących w języku obcym, nadal stanowi barierę nie do pokonania. I oczywiście, elementy poprawnej wymowySzerzej o zagdnieniach wymowy w zakładce – kurs wymowy. Znajdą tam Państwo ofertę kursów wymowy, które mogą być doskonałym uzupełnieniem nauki niderlandzkiego.

 Nauka oparta o podręcznik “In Zicht”, wybrany przez samych kursantów oraz materiały uzupełniające, opracowane przez Snoeroefki Unlimited. 

 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2 godziny
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6 osób
 • W CENIE: Materiały, podręcznik, kontrola pracy domowej (indywidualnie), egzamin wewnętrzny, certyfikat

Kurs niderlandzkiego, poziom 4

Ten kurs jest szczególnie mobilizujący dla zainteresowanych podejściem do Egzaminu Państwowego I Stopnia, ale nie tylko.

Stawiamy kropkę nad ‘i’ do poziomu B1. Fani języka niderlandzkiego, którzy uwielbiają się spotykać, praktykować i rozwijać dotąd zdobyte umiejętności, będą się tu czuć jak ryba w wodzie.

Zakończenie tego kursu to świetny moment na diagnozę swoich umiejętności. Wynik testów krajowych wskaże, czy jesteś już gotów do Egzaminu Państwowego, lub po prostu, na jakim poziomie jesteś, zgodnie z normami europejskimi nauki języków obcych. Więcej o normach na www.erk.nl

Dużo rozmów, dyskusji, wymiany poglądów na tematy interesujące grupę, powodują, ze czas umyka niepostrzeżenie!

UWAGA! Snoeroefki Unlimited specjalizuje się szczególnie w rozwoju Państwa komunikacji werbalnej, więc jeśli nie mówisz jeszcze dość swobodnie (nie musi być bezbłędnie, ale w miarę normalnym tempie), zalicz najpierw lub nawet powtórz, jeśli trzeba, kurs na poziomie 3. Poćwicz też użycie języka w swoim otoczeniu.

W razie wątpliwości, co do wyboru grupy dla siebie, proszę o kontakt telefoniczny. Podczas krótkiej rozmowy chętnie doradzę, ktory kurs będzie dla Państwa najodpowiedniejszy.

Nauka oparta o podręcznik “In Zicht” i materiały opracowane przez  Snoeroefki Unlimited.

 • START KURSU: wrzesień 2021
 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2,5 godziny
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6 osób
 • W CENIE: materiały Snoeroefki, indywidualna kontrola zadań domowych, egzamin wewnętrzny, certyfikat.
  • testy krajowe (odpłatnie, na życzenie).
Gotowy by wejść na wyższy poziom?

Lekcje wymowy

Jeszcze o lekcjach wymowy niderlandzkiej

Jeśli często słyszysz: “Wat zeg je?”, to ten kurs z pewnością jest dla Ciebie! 

Na kursie objaśniam podobieństwa i różnice w wymowie niderlandzkiej i polskiej. A to oznacza wiele podpórek i praktycznych ćwiczeń, przyspieszających naukę.

Lekcje są zrozumiałe i stosunkowo proste. Zajęcia dynamiczne.

Każdy ma szansę mówić łatwiej, płynniej i bardziej zrozumiale! Ten kurs pomoże tez Tobie lepiej rozumieć Holendrów. Tu poczujesz wymowę niderlandzką na własnej skórze!

Na lekcjach wykorzystywany jest materiał audiowizualny, uzupełniony o ćwiczenia poza lekcją. Każdy otrzymuje indywidualne wskazówki, na na czym się skupić i jak ćwiczyć.

Pracujemy nad uświadomieniem sobie faktu, ze mowa i zapis, to tak naprawdę, dwa różne światy!  Jeśli nie będziemy zdawać sobie sprawy z tych różnic, nie będziemy potrafić ich wyartykułować, ani nawet usłyszeć.

Budowanie świadomości w nauce języka obcego to jeden z ważniejszych elementów zdobywania wiedzy.

W ofercie lekcje w małych grupach lub indywidualnie.

Nawiąż kontakt już dziś i dowiedz się szczegółów!

Nie wiesz który poziom wybrać?

Wypełnij formularz obok, a w przeciągu kilku dni postaramy się z tobą skontaktować, by ustalić odpowiedni dla ciebie poziom.

Jeśli wolisz możesz też sam(a) skontakować się z nami.