Który poziom jest odpowiedni dla ciebie?

Poniżej możesz się zapoznać z poszczególnymi kursami. Dzięki temu z łatwością dobierzesz poziom adekwatny do twoich obecnych umiejętności.

Zobacz poniżej

Każdy etap nauki kończą praktyczne testy sprawdzające poziom dotychczasowej wiedzy.
Do wyboru są testy wewnętrzne, wliczone w cenę kursu, jak i testy oficjalne. Kurs potwierdza certyfikat ukończenia kursu.

Niderlandzki od podstaw, poziom 1

Niderlandzki dla początkujących z wymową specjalnie dla osób polskojęzycznych to,

 • po pierwsze, nauka praktycznego języka,
 • po drugie, poprawna wymowa i użyteczne słownictwo.

Nauczysz się poprawnie korzystać z nowych słówek i wyrażeń, a na koniec, będziesz potrafić prowadzić krótkie rozmowy w codziennych tematach. Również czytanie i pisanie prostych tekstów stanie się osiągalne.

Ponadto, podczas zajęc panuje przyjazna i motywująca atmosfera. Każdy bierze aktywny udział w lekcji, przełamując barierę językową. Innymi słowy, i Ty możesz zacząć mówić po niderlandzku!

W dodatku, możesz wybrać, czy chcesz test końcowy wewnętrzny, opracowany przez Snoeroefki Unlimited, czy krajowy*. I co najważniejsze, otrzymasz certyfikat. 

Informacje o kursie w skrócie:

 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2,5 godziny
 • GODZINY LEKCYJNE W DNI ROBOCZE: późne popołudnie/wieczór
 • GODZINY LEKCYJNE W SOBOTY: rano/popołudnie
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6 osób
 • W CENIE: Materiały, egzamin wewnętrzny, certyfikat,
 • GŁÓWNE ZAGADNIENIA: przedstawianie się i pozdrowienia, prośba o pomoc, dane personalne, praca i szukanie pracy, czas i daty, umawianie spotkania, zgłoszenie choroby, u lekarza, podanie o urlop, wakacje, partner, wskazywanie i pytanie o drogę, kierunki, dom, wyrażanie własnej opinii, reagowanie.

*- testy krajowe odpłatnie

Kurs niderlandzkiego, poziom 2.

Nauka czasów przeszłych i przyszłych, praktyczne konstrukcje gramatyczne, ułatwiające codzienną komunikację, nowe słownictwo i wiele ćwiczeń dodatkowo rozwijających umiejętność mówienia. 

DLA KOGO: dla osób, które pragną uzupełnić podstawy, zdobyte na I poziomie kursu , ale także dla tych, które chcą odświeżyć swoją wiedzę, poćwiczyć lub nadal są niepewne swojej wymowy i mówienia.

Kurs kończą testy wewnętrzne Snoeroefki Unlimited lub testy oficjalne (na życzenie), zatwierdzone przez niderlandzką Inspekcję Edukacji Narodowej (Inspectie van Onderwijs), potwierdzone certyfikatem.

A to wszystko w niezmiennie twórczej, przyjaznej i motywującej atmosferze!

W skrócie:

 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2,5 godziny
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6-8 osób
 • W CENIE: Materiały, kontrola pracy domowej (indywidualnie), egzamin wewnętrzny, certyfikat
 • GŁÓWNE ZAGADNIENIA: rodzina, zakupy, hobby, w restauracji i na wynos, rozszerzenie zagadnień z poziomu pierwszego o słownictwo i użycie czasów przeszłych/przyszłych i innych praktycznych konstrukcji gramatycznych.

Kurs niderlandzkiego – poziom 3.

Kurs na poziomie trzecim to propozycja dla średniozaawansowanych. Celem kursu jest poszerzenie słownictwa i biegłości użycia języka, z naciskiem na mowęPoziom tego kursu to poziom przejściowy, porównywalny z przejściem z A2 w stronę B1.

Dla wielu osób, ten poziom to krok milowy w przełamaniu lodów w mówieniu. Dla osób już trochę mówiących, to świetna okazja do skonfrontowania i rozwoju swoich umiejętności.

Tematyka kursu jest dość różnorodna, dotycząca dnia codziennego: hobby, podróże, pogoda, wydarzenia. Każdy kursant otrzymuje możliwość przedstawienia konkretnej kwestii językowej, której chciałby się nauczyć.

Stawiamy pierwsze kroki w wyrażaniu emocji, co dla wielu, już nawet nieźle mówiących w języku obcym, nadal stanowi barierę nie do pokonania. I oczywiście, elementy poprawnej wymowySzerzej o zagdnieniach wymowy w zakładce – kurs wymowy. Znajdą tam Państwo ofertę kursów wymowy, które mogą być doskonałym uzupełnieniem nauki niderlandzkiego.

Nauka oparta o podręcznik “In Zicht”, wybrany przez samych kursantów oraz materiały uzupełniające, opracowane przez Snoeroefki Unlimited. 

 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2 godziny
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6 – 8 osób
 • W CENIE: Materiały, podręcznik, kontrola pracy domowej (indywidualnie), egzamin wewnętrzny, certyfikat

Kurs niderlandzkiego, poziom 4

Ten kurs jest szczególnie mobilizujący dla zainteresowanych podejściem do Egzaminu Państwowego I Stopnia, ale nie tylko.

Stawiamy kropkę nad ‘i’ do poziomu B1. Fani języka niderlandzkiego, którzy uwielbiają się spotykać, praktykować i rozwijać dotąd zdobyte umiejętności, będą się tu czuć jak ryba w wodzie.

Zakończenie tego kursu to świetny moment na diagnozę swoich umiejętności. Wynik testów krajowych wskaże, czy jesteś już gotów do Egzaminu Państwowego, lub po prostu, na jakim poziomie jesteś, zgodnie z normami europejskimi nauki języków obcych. Więcej o normach na www.erk.nl

Dużo rozmów, dyskusji, wymiany poglądów na tematy interesujące grupę, powodują, że czas umyka niepostrzeżenie!

UWAGA! Snoeroefki Unlimited specjalizuje się w rozwoju komunikacji werbalnej, czyli mówienia, więc jeśli nie mówisz jeszcze dość swobodnie (nie musi być bezbłędnie, ale w miarę normalnym tempie), zalicz najpierw lub nawet powtórz, jeśli trzeba, kurs na poziomie 3. Poćwicz też użycie języka w swoim otoczeniu.

W razie wątpliwości, dotyczącej wyboru grupy dla siebie, proszę dzwonić! Podczas krótkiej rozmowy chętnie doradzę, który poziom będzie dla Państwa najodpowiedniejszy.

Nauka oparta o podręcznik “In Zicht” i materiały opracowane przez  Snoeroefki Unlimited.

 • START KURSU: wrzesień 2021
 • ILOŚĆ LEKCJI: 12
 • DŁUGOŚĆ LEKCJI: 2,5 godziny
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 6 osób
 • W CENIE: materiały Snoeroefki, indywidualna kontrola zadań domowych, egzamin wewnętrzny, certyfikat.
  • testy krajowe (odpłatnie, na życzenie).
Gotowy by wejść na wyższy poziom?

Lekcje wymowy

Jeszcze o lekcjach wymowy niderlandzkiej

Jeśli często słyszysz: “Wat zeg je?”, to ten kurs z pewnością jest dla Ciebie! 

Na kursie objaśniam podobieństwa i różnice w wymowie niderlandzkiej i polskiej. A to oznacza wiele znakomitych podpórek i praktycznych ćwiczeń, przyspieszających naukę.

Pomagam zrozumieć, jak mówią Holendrzy i dlaczego, mimo względnej znajomości języka, nadal nie potrafimy ich zrozumieć! Poznanie kilku zasad wymowy szybko pomoże rozwiać tę tajemnicę.  

Lekcje są zrozumiałe i stosunkowo proste. Zajęcia dynamiczne.

Każdy ma szansę mówić łatwiej, płynniej i bardziej zrozumiale! Poczujesz niderlandzką wymowę  na własnej skórze!

Na lekcjach wykorzystywany jest materiał audiowizualny, uzupełniony o ćwiczenia poza lekcją. Każdy otrzymuje indywidualne wskazówki, na na czym się skupić i jak ćwiczyć.

Pracujemy nad uświadomieniem sobie faktu, ze mowa i zapis, to tak naprawdę, dwa różne światy!  Jeśli nie będziemy zdawać sobie sprawy z tych różnic, nie będziemy potrafić ich wyartykułować, ani nawet usłyszeć.

Budowanie świadomości w nauce języka obcego to jeden z ważniejszych elementów zdobywania wiedzy.

W ofercie lekcje w małych grupach lub indywidualnie.

Nawiąż kontakt już dziś i dowiedz się szczegółów!

Nie wiesz który poziom wybrać?

Wyslij e-mail na nizej podany adres, a w przeciągu kilku dni postaramy się z tobą skontaktować, by ustalić odpowiedni dla ciebie poziom.