Poznaj nas

Radość z bycia niezależnym w Holandii jest bezcenna. W tym pomoże dobra znajomość języka niderlandzkiego.

Celem Snoeroefki Unlimited jest ułatwienie Polakom w ich dążeniu do lepszego życia w Holandii, pomagając w prosty, szybki i przyjemny sposób w nauce języka niderlandzkiego.

Profesjonalne materiały

Autorskie materiały i profesjonalnie przygotowny plan zajęć sprawia, że na lekcje przychodzi się z przyjemnością.

Efektywna nauka

Lekcje są angażujące i ciekawe, dzięki czemu sama nauka jest wyjątkowo skuteczna, a efekty widać już po pierwszych zajęciach.

Rozmowy po niderlandzku

Na każdej lekcji ćwiczymy rozmawianie w języku niderlandzkim, dzięki czemu z łatwością przełamiesz barierę.

Naucz się Niderlandzkiego w Snoeroefkach!

„Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.”

Znalezienie odpowiedniej pracy, załatwianie codziennych spraw są ważne, ale nie mniej ważne jest (za)funkcjonowanie w społeczeństwie, możliwość zdobywania nowych doświadczeń życiowych i zawodowych  oraz ich dzielenia holenderskimi przyjaciółmi i rodziną. Nieodzowny jest tez dalszy rozwój własny i swoich dzieci.

Nasza wizja

Chcemy by nasi rodacy mogli się rozwijać w Niderlandach

Bardzo zależy nam na tym, żeby osoby które postanowiły zamieszkać na stałe w Holandii miały możliwość integracji oraz zdobycia lepszego zatrudnienia, a do tego jest potrzebny język Niederlandzki.

Nasz cel

Naszym głównym celem jest efktywne nauczenie.

Najważniejsze dla nas jest to, żeby każdy miał dostęp do lekcji językowych na wysokim poziomie, a zarazem w  przystępnej cenie.

Zobacz czego możesz się spodziewać.

O mnie

Poznaj mnie już teraz

Krystyna Wiśniewska

Nauczycielka i założycielka

Wesoła
0%
Profesjonalna
0%
Przyjazna
0%
Cierpliwa
0%

Witaj w mojej szkole języka niderlandzkiego z naciskiem na mówienie.

Mam na imię Krystyna i już od kilku lat dzielę się wiedza języka niderlandzkiego z tymi, którzy chcą opanować silne podstawy lub udoskonalić zdobyte wcześniej umiejętności językowe.

Dlaczego z naciskiem na mówienie?

Bo z wielu przeprowadzonych przeze mnie rozmów i ankiet wynika, ze chcemy rozmawiać! Nawiązywać kontakty międzyludzkie, zamawiać jedzenie i trunki w restauracji, ponarzekać, opowiedzieć dowcip lub pośmiać się z żartów naszych znajomych.

Uczę mowy i wymowy, i uwielbiam to robić. 

Stworzyłam samodzielnie kursy od podstaw, które pomogły już wielu, praktycznie bezboleśnie, przebrnąć przez etap przedszkolaka.

Od 2020 roku z dumą pracuje jako certyfikowany trener języków obcych, oceniona przez profesjonalistów na poziomie absolutnie ponadprzeciętnym. Posiadam również certyfikat do prowadzenia kursów językowych w firmach.

W Polsce zajmowałam się najpierw sprzedażą usług lotniczych, a później informatycznych, do dużych i wielkich firm. W Holandii  tez przeszłam swoją drogę, zaczynając od podstaw, a kończąc na pracy koordynatora dla firm logistycznych.

Poza pracą uwielbiam uprawiać rekreacyjnie sport, boks, surfing, fitness. Dużo śpiewam, głównie dla siebie, oraz od czasu do czasu, w lokalnych musicalach. Chętnie podróżuję, gdy mogę.

Mowie dobrze po angielsku, w kościach mam rosyjski, a gdy trzeba, ośmielę się na kilka słów w języku niemieckim i francuskim.

Nie chcąc zanudzać, kończę i zapraszam na lekcje języka niderlandzkiego, których z pewnością nie doświadczycie nigdzie indziej!

Chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat? Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,

Krystyna

Maszy jakieś pytanie? Śmiało pisz!

Skontaktuj się